Service Hotline
+86-755-86524100
Ürünler

Ürün kategorisi

Medcial aygıt LCD görüntüler

Medcial aygıt LCD görüntüler

Blaze ekran LCD ekranlar için tıbbi teknoloji ürünleri üretmektedir
hangi yüksek çözünürlüklü ve yüksek hassasiyetli tıbbi görüntüleme yeteneği var...

Blaze ekran LCD ekranlar için yüksek çözünürlüklü ve yüksek hassasiyetli tıbbi görüntüleme yeteneği olan tıbbi teknoloji ürünleri üretmektedir. Bu tıbbi monitörlerden net bir biçimde tek bir ekranda bilgi görüntülemek için gerekli olan birden çok bilgi toplama, destekler.

Tıbbi cihazlar farklı ışık koşulları altında okunabilir olan LCD kapı aynası ile yüksek kontrast oranı, gerektirir: ameliyat odaları ve acil servis gibi güçlü doğrudan ışıklı ortamlarda. Bizim tıbbi görüntüleme kurulları vardır sert ve tahıl balyaları direnen, böylece herhangi bir fiziksel etkisi ve işletim odası dayanmak mümkün. Bizim güneş ışığı okunabilir ve el insülin kontrol cihazları, çok parametreli monitor defibrilatör, acil cihazlar ve ilk yardım aletleri gibi taşınabilir cihazlar için uygun ekranlardır. Bizim güvenilir ve güçlü-e doğru zaman, klinik kullanımda aletleri gerekli olan uzun bir süre için faaliyet ürünlerdir.

Bu aletleri güç kaynağı genellikle pil olsa da, bizim LCD'ler 24/7 kesintisiz yerine ve açık, net görüntü sahiptirler. Bizim görüntüler de tahıl balyaları direnen ve sıcaklığı geniş bir aralığı vardır. Biz görüntüler tasarlamak yansıma önleyici (AR) yüzeyi ile hangi yapar backlights yüksek güç ihtiyaçları olan gereksiz.

Bizim tıbbi dokunmatik ekran görüntüleri zahmetsizce ve sadece tıp uzmanları tarafından kullanılabilir. Kapasite türü ekran rezistif türü ekranlar için basınç yanıt iken parmak ucu dokunma, çıplak yanıt verebilir. Ekranları işlev ve tarafından işaret aygıtları, eldivenli parmak ya da çıplak parmak temas ne zaman yanıt.
Bizim tıbbi ekranlar gibi Merkür, sağlık açısından zararlı bileşenler içermez ve her biri RoHs sertifika tarafından sertifikalı.

Hot Tags: medcial aygıt lcd ekranlar, Çin, üreticiler, tedarikçiler
ilgili ürünler
Sorgulama
Sorgulama
Send
Bize ulaşın
Adres: 5 kat, HSAE Tech Binası, yüksek teknoloji Parkı, Nanshan, Shenzhen, 518057, Çin
Telefon: +86-755-86524100
Faks: +86-755-86524101
E-posta: info@blazedisplay.com
Blaze Display Technology Co., Ltd.