Service Hotline
+86-755-86524100
Haberler
Ana sayfa > Haberler > İçerik

Ürün kategorisi

IPhone 8 artı modeli büyük olasılıkla OLED ekran diyor kullanılacak CEO'su Sharp, şirket ABD gelecekteki IPhone OLED'lerin yapabilirdiniz

Blaze Display Technology Co., Ltd. | Updated: Nov 17, 2016

Japonya'nın Nikkei tekrar raporları için Apple'nın sonraki iPhone yaklaşan özellikleri üzerinde sadece bir ay sonra 7 iPhone lansmanı. Üç gün önce bu 3 5-inç perde modeli de dahil olmak üzere tüm cam destekli iPhone 8 satır sürümleri olacağını bildirdi. Bugün haber kuruluşu bu en az bildiriyor en büyük model bir OLED kullanacağı ve keskin hale gelecek bu OLED görüntüler bazıları ABD.


İPhone gelişen ve şimdi için OLED paneller LTPS (düşük sıcaklık Poli-silikon) geçiş yapıyor,"Tai hangi o bir onursal doktora derecesi verildi bir tören sırasında onun okulumu, Tatung Üniversitesi'nde öğrencilere anlattı. "Apple'nın OLED iPhone'lar bir hit olacak, Apple bu yolda yürümek değil ve kendisini dönüşümü, hiçbir yenilik olacak olup olmadığını bilmiyoruz ama. Bir kriz olduğunu ama aynı zamanda bir fırsat"

Denilen Apple'nın sonraki iPhone "iPhone 8' söylenti onun geniş kapsamlı değişiklikler nedeniyle birçok kişi tarafından da uzağa ile fiziksel arkasında birçok diğer yenilikler arasında ekran düğmesi ve yer touchID dokunmatik bekleniyor. Bloomberg daha önce keskin OLED iPhone'lar 2018 yılına kadar beklemek zorunda kalacak bildirdi.

İPhone'lar geleneksel olarak kullanmış LTPS ekranlara kıyasla OLED görüntüler teklif daha keskin renk kontrastı. Samsung, LG, Motorola ve diğerleri de dahil olmak üzere Apple'nın rakipleri OLED için tamamen biraz zaman kullanıyorum ve elma ve onun yakınlık kez OLED teknolojisi "doygun" olarak etiketli var. Apple başladı OLED kullanarak Apple Watch geçen yıl üzerinde görüntüler.

Sorgulama
Send
Bize ulaşın
Adres: 5 kat, HSAE Tech Binası, yüksek teknoloji Parkı, Nanshan, Shenzhen, 518057, Çin
Telefon: +86-755-86524100
Faks: +86-755-86524101
E-posta: info@blazedisplay.com
Blaze Display Technology Co., Ltd.